Děti

Pro koho je kurz určen

Kurzy pro děti jsou určeny pro všechny věkové kategorie - od předškoláků (s angličtinou začínáme od 5ti let) až po ukončení základní školy a přípravu na studium angličtiny na střední škole.

Metody výuky

Cílem výuky je děti motivovat k zájmu o jazyk, zpříjemnit jim učení a nabídnout něco více než jen memorování slovíček a testy. Důraz je kladen na upevňování dovedností ve všech základních složkách: SPEAKING (mluvení) READING (čtení) WRITING (psaní) LISTENING (poslechy rodilých mluvčí).

Často jsou využívány vizuální pomůcky, tzv.flashcards (obrázkové karty), jazykové stolní hry (pexesa, domina, boggle aj.), tématické články z časopisů, videonahrávky (reálie anglicky mluvících zemí, dialogy rodilých mluvčích, sitcomy, videoklipy, apod.).

Při individuálních hodinách může být kladen důraz na speciální potřeby dětí a výuka může být zaměřena pouze na gramatiku a vysvětlení probíraného školního učiva či pouze na konverzaci, na kterou se mnohokrát při školní výuce nedostává.

Používané učebnice

Start with Click (nakl. Fraus)

Hot Spot (nakl. Macmillan)

New Inspiration (nakl. Macmillan)

+ další doplňkové materiály nakl. Macmillan, Oxford, Cambridge, kopírovatelné materiály a internetové newslettery a časopis Drive

Frekvence

Výuka standardně probíhá 1x týdně 60 nebo 90 minut.

Při individuální výuce lze domluvit i jinak.

Ceny

Ceník jednotlivých lekcí a kurzů naleznete zde.