Učební materiály

Prodej knih

Veškeré učební materiály potřebné pro výuku je možné zakoupit před započetím kurzu i při přechodu na vyšší úroveň. V průběhu kurzu je také možné objednat doplňkové materiály, cvičebnice, zjednodušenou četbu a další pomůcky.

Všem klientům je poskytována sleva 5% z ceny doporučené nakladatelstvím.

Zapůjčení knih

Klienti si mohou zdarma zapůjčit slovníky, přehledy gramatiky, četbu.

V naší knihovničce naleznete beletrii v originále pro děti, teenagery i dospělé (thrillery, čtení pro ženy a dívky, atd.) obrázkové knihy a leporela, zjednodušenou četbu pro úplné začátečníky.

Předplatné časopisu

Nový anglický výukový časopis Drive určený předvším teenagerům - žákům vyšších stupňů ZŠ a studentům SŠ, ale třeba i jejich rodičům:-).
Jazyková náročnost odpovídá úrovni A2–B1, poutavé a zajímavé články jsou na třech různých stupních obtížnosti a jsou tématicky rozděleny, např. Health, Economy, Technology, Culture, Sport, Science, atd. Ke každému článku je i anglicko-český slovníček. S časopisem mohou studenti pracovat při hodinách výuky i samostatně doma. Rozšířená nabídka cvičení je dostupná na webových stránkách časopisu.
Časopis Drive vychází měsíčně od září do června. Roční předplatné časopisu si můžete objednat domů, pak si ještě připočtěte poštovné 140,- Kč. Časopis však budeme odebírat i do učebny, pak poštovné platit nemusíte.


Na uvedeném webu se můžete podívat na ukázkové číslo: https://www.drive.gradus.cz/